Jdi na obsah Jdi na menu
 
Možná se vám nějaké body nebudou moc zamlouvat, jenže je lepší je dodržovat než potom dostat kick (vyhození z místnosti). Navíc pravidla jsou tu proto, abyste se cítili v místnosti dobře a nebyli otravování těmi "magory" kteří nemají co dělat,a proto se baví tapetováním,nadávkami atd...

Je zakázáno:

  1. Tapetovat - to znamená: několik smajlíků za sebou i pod sebou,psaní nesmyslných znaků na několik řádků, mezi tapety patří i několikanásobné kopírování třeba adresy svého profilu apod.  
  2. Nadávat - je jedno jestli uživatelům nebo správcům. Dostat kick můžete i když si někdo bude stěžovat, že mu nadáváte(v důvodu kicku bude potom napsáno : stížnost)
  3. Reklamy - je to především psaní různých odkazů na jiné stránky které nemají nic společného s portálem lide.cz
  4. Znaky - je to například, když napíšte :hodsafdjaop fdjaodf haos??:Lk (přesně za tohle můžete dostat kick! navíc když budete toto stále opakovat už tvoříte tapetu)
  5. Psaní čísla nebo icq na sklo - vím že toto se vám možná zdá přehnané,ale pokud chcete někomu dát číslo nebo icq,můžete ho poslat šeptem. uvědomte si,že jste na chatu.

Další možnosti,jak dostat kick:

  • škemrání o správce
  • opakování stále stejného textu
  • nabízení kreditu nebo naopak škemrání o kredit
  • různé sexuální nabídky(od toho jsou místnosti v kategorii Sex a vše kolem něj)

DS ANI SS NENÍ POVINNEN VÁM ODPOVÍDAT NA OTÁZKY, PROČ VÁS VYKOPNUL! (navíc vy vždy máte napsaný důvod hned v moment kicku)

Pokud jste si ale jisti,že jste nijak neporušili pravidla, můžete si jít na dotyčného správce stěžovat,samozřejmě jen s podmínkou,že máte jako důkaz nějaký screen.

                                              
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ahoj

(david, 15. 12. 2006 18:56)

jak se mam prihlasit?

...

(anysek, 28. 7. 2006 21:31)

náhodou tahle místnost je mooooooooooocky supeeeer
a komu se to nelibi tak at tam neleze. S pravidli souhlasim a podle me sou ss v poho a super!!!!!!!!!

Pravidla

(Valleyman2, 20. 7. 2006 14:51)

Lidi, nechápu to. Pokud se vám zdejší pravidla nelíběj, tak proč do týhle místnosti lezete? Nikdo vás k tomu nenutí. Založte si vlastní místnost a vytvořte si vlastní pravidla, ale myslim že v tý místnosti moc lidí mít nebudete. No nic, majte se tu. Zdarec

TRAPNÁ A PŘEHNANÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(NIKOL, 20. 7. 2006 11:10)

TYHLE PRAVIDLA JSOU TRAPNÝ,ABY JSTE SE NEPOSRALI,KVŮLI TOMU POŘÁDKU!!!!!!!!!!!!!!!!§

RE: šept

(ZuperMichal, 18. 7. 2006 19:46)

Nikoli, správci nemají přístup k šeptům

šept

(Martina, 13. 7. 2006 20:35)

Ahoj mam dotaz muzou spravci cist i to co nekomu septas???

Pravidla

(Monča, 12. 7. 2006 18:52)

Ale joo...pravidla jsou v poho....nic přehnanýho a pořádek musí bejt.....Sice taky majinko nechápu to tel.č a icq ....ale noc co ...jsou to vaše-naše pravidla :o)

Proč?

(Terka, 8. 7. 2006 22:52)

Proč se nesmí mluvit sprostě třeba na sklo ne ale šeptem? Vždit jestli to tomu člověku nevadí tak je to jedno a to icq a mobili to je taky pěkná blbost každý se s vím mobilem a icq může dělat co chce a komu chce tak nevím proč je to zakázané!

Bohamojho

(Radši ne, 5. 7. 2006 20:49)

Tak nezlobte se na m ale pokud se někdo někomu líbí, tak nezůstanou jen u toho, aby si psali na chatu, ale budou chtět třeba trochu toho soukromí, tak proč se nemožou vydávat ICQ nebo mobily? Kdo to vymýšlel:DD

RE: Freeze

(ZuperMichal, 2. 7. 2006 13:22)

Mno tak tomu říkám superná otázka, DS ani SS nevyhazují bez důvodu, když je poprosíš o vyhazov, neměli by na to napoprvý reagovat. Pokud by jsi ho s tím ale neustále otravoval, lze to vzít jako otravování DS, či SS, za což je kick.

Freeze

(Freeze, 1. 7. 2006 23:02)

riskuje se kick i tím,že prosíte,aby vás kickli?? :-DD

RE: no...

(ZuperMichal, 29. 6. 2006 7:03)

No pár chybiček se vloudí všude, vím, tady by neměli být, ale oni by tomu jinak lidi nerozuměli, dyť koukni jak dneska píšou, vím, nejni to moc výchovné,. ale my s tím nic nenaděláme;)

no...

(petrvopalecky, 27. 6. 2006 13:18)

No, asi by nebylo na škodu kdybyste si opravili ty pravopisné chybičky. ale jinak OK.

vy nepochopíte

(Freeze.12, 25. 6. 2006 14:30)

Pravidla

(Freeze.12, 25. 6. 2006 14:27)

jsou proto,aby ste se měli na co ptát. prostě se nesmí porušovat,a neptejte se furt!

Kokoti

(Petr, 23. 6. 2006 15:58)

Jste banda uhozenejch lidí!!!!!!!!!!!§

fuj

(píča, 20. 6. 2006 16:14)

vaše místnost je na píčuuuuuu

Fandim správcům

(Agátka, 17. 6. 2006 22:18)

Ahoj správci. Na vaší místnost sice nechodim, ale zase tim spíš můžu dokázat, že stejná nebo alespoň podobná pravidla mají i jiné místnosti. Taky jsem byla pobouřená, když mě kdysi někdo vyhodil za CapsLock, nicméně, když teď někdo napíše mezi naše povídání desetkrát CLockem je to pěkně nepřehledný. Prosimvás, myslim, že to nikomu nic neudělá, když budete dodržovat ty pravidla, jaký tu jsou. Nikdo vás nechce omezovat, vlastně to dělají jen a jen pro vás. Všechny místnosti jsou tu jen pro vás, abyste si měli kde V KLIDU a FAJN pokecat. Tak si to nekažte sami.
Nejsem správcem této místnosti, jsem jen nestranný pozorovatel a tohle je můj názor. Jinak máte moc hezký stránky a držim vám mocinky palce.

RE: Všem co si stěžují na pravidla

(ZuperMichal, 8. 6. 2006 1:15)

Vážení návštěvníci antiky, není nesnadné pochopit, že se vám některá pravidla zdají nepochopitelná, ale když se na to kouknete více dopodrobna, uvědomíte si jaký by to mělo následky kdyby ty pravidla nebyla. Ano, většina hovotů už přechází ze skla do šepotu, ale i tak se na skle rozvíjejí rozhovory, a víte jak je nepříjemné, když se vám mezi dvěma zprávama, které pošlete rychle za sevou objeví deset odkatů na nějaké www stránky, dále kdyby si každej napsal odkaz na profil kolikrát chce, to by tam nebylo nic jiného, a nevím jak vám, ale mě by se to všechno číst nechtělo.

RE:Kača

(ZuperMichal, 8. 6. 2006 1:09)

Milá Kačo, pokud si se dostala až sem, tak sis určitě přečetla pravidla. Poslední pravidlo je nedávat na sklo mobilní číslo a ani číslo na icq. Toto číslo můžeš poslat šeptem, někomu komu ho chceš dát, ale od toho aby se na chatu rozdávali icq čísla rozhodně nejni naše místnůstka. P.S.: omouvám se za zpožděnou odpověď